Paslaugos

Namo statyba yra komplikuotas procesas, nes tenka bendrauti ir bendradarbiauti su daugybe skirtingų sričių specialistų. Tai užtrunka daug laiko ir dažnai kyla problemų norint visus sujungti vienam bedram tikslui – namo statyboms. Mes apjungėme visus specialistus ir taip gimė paslauga “Statyba iki rakto”. Viskas prasideda nuo “Finansavimo”, tada seka “Projektavimas” ir po jų – namo statyba. Jei dalies paslaugų nereikia, mes galime pasiūlyti “Dėžutės statybą” ar statybos paslaugas išskirstyti atskiromis dalimis, atlikti tik “Subrangą”. Esame lankstūs ir visada pasiruošę Jums padėti, todėl kreipkitės į mus įvairiais su namo statyba susijusiais klausimais.

Finansavimas

Kas tai?

Dažnai susiduriame su situacija, kuomet klientui bankas duoda būsto paskolą, bet reikia būti pastačius bent pusę namo. Norint tai padaryti reikia turėti nemažą biudžetą statybos pradžiai. Dažniausiai pinigų nebūna ir užsakovas yra priverstas pirkti jau pastatytus, mažiau kokybiškus ir pervertintus namus. Supratę užsakovų poreikius ir norėdami jiems padėti pradėjome teikti namo dėžutės ir finansavimo paslaugas. Ši paslauga leidžia pasistatyti namą neturint pakankamai pinigų statybų pradžiai. Apačioje yra aprašytas standartinis finansavimo modelis, bet iš patirties žinome, kad standartinių atvejų yra mažai, todėl visada siūlome susisiekti, papasakoti savo situaciją ir paklausti ar mes galime padėti. Mes visada stengsimės Jums atsakyti ir padėti!

Kaip tai veikia?

Kad pasinaudoti šia paslauga klientui reikia trijų dalykų:

1. Turėti neįkeistą sklypą
2. Gauti finansinės įstaigos žodinį patvirtinimą, kad pasistačius “namo dėžutę” klientas gaus banko paskolą
3. Turėti pinigų projektui ir statybos leidimo gavimui (apie €2000-3000)

Jei šiuos punkus klientas tenkina, tuomet yra svarstoma ar teikti šią paslaugą ir jei priimamas teigiamas sprendimas, klientui reikia įkeisti žemės sklypą statybos laikotariui. Statybos iki 50% baigtumo vykdomos be mokėjimų, kol klientas gauna paskolą. Po to yra atsiskaitoma ir darbai tęsiami toliau.

Kiek tai kainuoja?

Paslauga gali kainuoti įvairiai, priklausomai nuo sumos, kurią skolinatės ir nuo paslaugų, kurias reikia papildomai nusipirkti, kad įvyktų sandoris. Kainai taip pat svarbus statybos laikotarpis.
Kai skoliname pinigus, skaičiuojame 1% mėnesinių palūkanų nuo atliktų darbų vertės. Pvz. jei mes Jums atliksime darbų už 10 000 Eu. Ir jei Jūs nemokėsite mums pinigų iškarto, tai po mėnesio jie jau bus verti 10 100 Eu, o po dviejų 10 201 Eu. Klasikiniu atveju, kai mes finansjuojame namo dėžutės statybas, tai užsakovas už palūkanas susimoka nuo 900 Eu.

Papildomai gali kainuoti sklypo įkeitimas (vidutinė suma apie €150), ar banko tarpininko paslaugos (iki 1.5% nuo paskolos vertės).

Kodėl tai naudinga?

Ši paslauga suteikia galimybę turėti individuliai suprojektuotą ir kokybiškai pastatytą namą, neturint didelės pradinės sumos namo statybai. Statybos būna vykdomos greitai, o užsakovas nejaučia streso dėl pastovaus pingų trūkumo. Palūkanų ir kitų paslaugų kaina dažnai būna gerokai mažesnė nei antkainis, kurį užsideda pastatytų ir parduodamų namų vystytojai, todėl Jūs gaunate individualius poreikius atitinkantį kokybiškai pastatytą namą už mažesnę nei rinkoje parduodamų namų kainą.

Projektavimas

Kas tai?

Žmonės dažnai nuvertina projekto svarbą statyboje ir dėl to kyla labai daug nesusipratimų joje. Tai yra svarbiausias etapas, kuris nulemia namo patogumą ir statybos lengvumą. Natū ralu, kad norėdami statyti, turėjome išmokti ir braižyti. Braižyti pradėjome nuo techninių darbo projektų ir matydami kaip smarkiai architektai atitolę nuo statybų į šią sritį pajungėme ir architektūrą. Dabar užsakovui galime pasiūlyti kokybiškus ir racionaliai atliktus projektus, kurie subraižyti pagal mūsų naudojamus namų mazgus. Labai gerai, kai architektūra, techninė dokumentacija ir statyba eina išvien, tai mes ir darome.

Žiūrėti projektus

Kaip tai veikia?

Yra du namo projektavimo variantai:
1. Mes projektuojame viską nuo nulio.
2. Jūs jau turite savo projektą ir Jums trūksta tik techninės projekto dalies.
Abejais atvejais kreipkitės į mus.
Pirmasis variantas prasideda nuo pasikalbėjimo su architektu, papasakojimo ko ir kaip norite, sklypo dokumentacijos parodymo. Po to mes paruošiame projektinius pasiūlymus kartu su paslaugų įkainiais. Po to Jūs pasirašote sutartį ir pradedate projektavimo ir statybos leidimo derinimo procesą. Vidutinis laikas nuo sutarties pasirašymo iki statybos leidimo gavimo yra apie puse metų.
Antrasis variantas paprastesnis. Kai skaičiuojame sąmatą užsakovui, joje jau būna įtraukta techninės projektavimo dalies kaina. Dėl to klientui šia dalimi rūpintis nereikia. Konstrukcinės dalies vidutinis atlikimo terminas yra vienas mėnuo. Karkaso konstrukcinį projektą galime atlikti ir ne mūsų statomiems namams.

Kiek tai kainuoja?

Tipinis namo architektūrinės dalies projektas kainuoja nuo €700, kaina priklauso nuo namo sudėtingumo ir dydžio. Statybos leidimo suderinimas kainuoja apie €1500. Kiekvienu atveju, kaina nustatoma individualiai ir ji priklauso nuo labai daug faktorių (sklypo specifikos, namo dydžio, sudėtingumo ir t.t.).
Konstrukcinės dalies projekto kaina skaičiuojama pagal konstrukcinių elementų plotą. Suprojektuoti 1m2 elemento kainuoja nuo €2.5/m2. Kainai didelę įtaką daro projekto sudėtingumas ir dydis. Standartiniam, apie 100m2 bendro ploto namui kosntrukcijų projektas kainuoja apie €1000.

Kodėl mes?

Konstrukcinės dalies projektą užsisakyti pas mus labai apsimoka, nes Jūs šia dalimi perimate visą mūsų statybos patirtį. Projektai ir mazgai yra nuolat tobulinami, nes mūsų konstruktoriai aktyviai komunikuoja su darbų vadovais, kurie ragina tobulinti mazgus ir techninius sprendimus. Tobulinamus mazgus perskaičiuoja šalčio tiltelių skaičiuotojas ir jei būna viskas gerai, tai kitose projektuose daromas patobulintas mazgas. Tai nuolat tobulėjanti sistema, todėl užsisakę pas mus konstrukcinės dalies darbo projektą visada gausite naujausius, patikrintus sprendimus Jūsų namo statybai.
Architektūrą užsakyti pas mus patogu, nes ji būna puikiai suderinta su namo statybos technologija. Architektai su kuriais dirbame puikiai išmano statybos niuansus, dėl to jų suprojektuotus namus pasistatyti kainuoja pigiau. Projektuoti namą su mumis yra labai patogu!

Statyba iki rakto

Kas tai?

Namo statyba iki rakto – tai procesas, kurį renkasi žmonės, norintys turėti kuo mažiau rūpesčių statant namą. Kiekvienas mūsų klientas yra unikalus, todėl mūsų specialistai detaliai išsiaiškina jo poreikius ir pasiūlo labiausiai jam tinkantį variantą. Su mumis statyti yra patogu, nes Jūs bendrausite tik su mūsų specialitais, o stadija, kada tai galite pradėti daryti, tai idėja statytis namą.

Įgyvendinti projektai
1

Kliento poreikių analizė

Pirmas žingsnis, tai susitikmas su mumis, kurio metu mes išsiaiškiname kliento norus ir finansines galimybes. Po susitikimo mes Jums paruošime projektinius pasiūlymus su preliminaria namo statybos įgyvendinimo kaina.

2

Projektavimas

Jei klientą tenkina mūsų pasiūlytas variantas, pasirašoma projektavimo ir statybos leidimo gavimo sutartis. Prasideda projektavimas ir dar smulkesnis poreikių aiškinimasis. Po šio etapo klientas gauna statybos leidimą ir gali pradėti statybą. Taip pat mes rekomenduojame klientui pasidaryti, rozečių, jugiklių bei apšvietimo planus, arba visą interjero projektą. Su jais statyba vyksta daug sklandžiau.

3

Statyba

Projektavimo darbams judant į pabaigą yra skaičiuojama detali statybos sąmata iki dalinės apdailos. Su užsakovu suderinus sąmatą, terminus ir mokėjimo grafikus, pasirašoma statybos rangos sutartis. Po sutarties pasirašymo pradedami darbai, kurių metu viskas vyksta pagal projektus ir pasirašytą sutartį. Jei projektai statybų metu nesikeičia, šis procesas vyksta labai lengvai.

4

Vidaus apdaila

Vidaus apdailos darbus atlieka subrangovai, kuriuos užsakovas gali samdytis tiesiogiai arba per mus. Jei klientas nori detalios šios pozicijos kainos, jis turi būti pasidaręs interjero projektą. Jei jo nėra, sprendimai būna priimami proceso metu ir dėl to klientas nežino galutinės kainos, taip pat darbai vyks lėčiau.

5

Lauko komunikacijos

Lauko komunikacijos (vanduo, nuotekos, elektra) yra montuojamos statybos proceso metu. Juos atlieka subrangovai, kuriuos klientas gali sąmdytis tiesiogiai arba per mus. Visais atvejais mūsų darbų vadovas koordinuoja procesą, dėl to ši svarbi namo dalis tampa paprasta.

6

Aplinka

Paskutinė statybų dalis yra aplinkos tvarkymas (žolytės sėjimas, grindinio įrengimas, tvoros tvė rimas ir t.t.). Šių darbų mes neatliekame, bet visda Jums pasiūlysime šių sričių specialistus. Jie kokybiškai ir lengvai atliks šiuos darbus.

Kiek tai kainuoja?

Su daline apdaila namų kainos prasideda nuo €1000 už bendro ploto kvadratinį metrą. Į dalinę apdailą įeina: pamatai, namo dėžutė su lauko apdaila ir viduje prisukta gipso plokšte, pamatų šiltinimas ir hidroizoliacija, išbetonuotos ir apšiltintos grindys su grindinio šildymo vamzdžiais, nuotekų ir vandentiekio komunikacijos, elektros laidai su pajungta skydine, vėdinimo sistema su įrenginiu, šildymo katilas oras-vanduo, langai ir lauko durys.
Kaina priklauso nuo sklypo specifikos (pamatų kaina), fasado apdailos tipo, stogo dangos pasirinkimo, bendro ploto ir namo elementų santykio, energetinės klasės ir projekto sudėtingumo.

Kodėl mes?

Rekomenduojame rinktis šią paslaugą, nes Jums su mumis bus dirbti patogu ir lengva. Jūs viską gausite vienoje vietoje ir statybos kainą žinosite nuo statybos pradžios. Mes esame sąžiningi, lankstūs ir tobulėjantys, todėl dirbdami su mumis jausitės patogiai, o Jūsų namas bus pastatytas labai kokybiškai. Tikime, kad kokybė aptarnavimo ir technine prasmėmis veda mus į sėkmę ir siekiame, kad klientai būtų mūsų sėkmės dalimi. Statykitės su mumis ir būkite sėkmingi!

Namo dėžutė

Kas tai?

Skaičiuojant “namo dėžutę” į standartinius paskaičiavimus įeina: apšiltinta ir užsandarinta namo konstrukcija, lauko apdaila ir montavimas, stogo danga ir jos montavimas, lietaus nuvedimo sistema, viduje prisukta GKP plokštė, išbetonuotos ir apšiltintos grindys. Šis variantas skirtas klientams, kurie nori aktyviai dalyvauti statyboje, nes jiems reikia patiems samdytis pamatininkus, elektrikus, santechnikus ir t.t. Taip pat reiks savarankiškai užsisakyti langus. Šiuos kontaktus mes duodame ir jų darbus koordinuoja mūsų darbų vadovas. Šis variantas užsakovui šiek tiek pigesnis, nes moka subrangovams tiesioginę jų kainą, be organizavimo mokesčių, kita vertus, jis kainuoja užsakovo laiką. Taip pat negalime duoti garantijos namui, kaip vienetui.

Kiek tai kainuoja?

“Dėžučių” kainos skaičiuotos mūsų sąmatose prasideda nuo €500, skaičiuojant pagal bendro ploto kvadratinį metrą. Kaina priklauso nuo: namo energetinės klasės, fasado apdailos tipo, stogo dangos pasirinkimo, bendro ploto ir dėžutės elementų santykio bei projekto sudėtingumo. Tiksli sąmata yra skaičiuojama po susitikimo su užsakovu ir jo poreikių išsiaiškinmo. Taip pat susitikmo metu yra suteikiama daug naudingos informacijos apie statybos procesą. Taigi jei norite gauti detalius “namo dėžutės” paskaičiavimus, nusiteikite skirti apie vieną valandą pokalbiui apie Jūsų namą.

Kodėl mes?

Nes, statyti su mumis lengva! Pažadame, kad tai bus pats lengviausias Jūsų statybos etapas. Darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai, sąmata neaugs dėl papildomų ir nenumatytų darbų. Mūsų ilgametė patirtis ir požiūris į darbą leidžia viską tiksliai suskaičiuoti ir numatyti iki statybos pradžios, todėl staigmenų procese beveik nebūna. Namo dėžutės statybą - tai mūsų pagrindinė veikla, nuo kurios pradėjome savo įmonės veiklą ir dėl to šį darbą esame įvaldę nepriekaištingai. Jei norite statyti lengvai, patikėkite namo statybą mums!

Subranga

Kas tai?

Subranga, tai statinio dalies darbų vykdymas. Tai, kai užsakovas pats organizuoja visus darbus ir jam reikia, kad kažkas atliktų tik dalį darbo, pvz.: uždengti stogą. Šie darbai mums yra įdomūs , todėl jei Jums reikia šių paslaugų atlikimo, kreipkitės!

Kokius darbus atliekame?

Mes atliekame šiuos subrangovinius darbus:
Šlaitinių stogų įrengimas;
Ventiliuojamų fasadų įrengimas ir apdaila;
Medinių konstrukcijų statyba;
Terasų ir stoginių įrengimas.

Kodėl mes?

Nes Jums bus lengva su mumis dirbti. Nors mes atliktume tik nedidelę dalį namo statybos darbų, bet dėmesys jai būtų didelis kaip ir stambiems objektams. Mūsų patirtis leidžia žadėti aukščiausio lygio aptarnavimą ir kokybę, todėl kviečiame dirbti su mumis ir tuo įsitikinti!

Turite klausimų? Sužinokite daugiau