Finansavimas

Kas tai?

Dažnai susiduriame su situacija, kuomet klientui bankas duoda būsto paskolą, bet reikia būti pastačius bent pusę namo. Norint tai padaryti reikia turėti nemažą biudžetą statybos pradžiai. Dažniausiai pinigų nebūna ir užsakovas yra priverstas pirkti jau pastatytus, mažiau kokybiškus ir pervertintus namus.
Supratę užsakovų poreikius ir norėdami jiems padėti pradėjome teikti namo dėžutės ir finansavimo paslaugas. Ši paslauga leidžia pasistatyti namą neturint pakankamai pinigų statybų pradžiai. Apačioje yra aprašytas standartinis finansavimo modelis, bet iš patirties žinome, kad standartinių atvejų yra mažai, todėl visada siūlome susisiekti, papasakoti savo situaciją ir paklausti ar mes galime padėti. Mes visada stengsimės Jums atsakyti ir padėti!

Kaip tai veikia?

Kad pasinaudoti šia paslauga klientui reikia trijų dalykų:

1. Turėti neįkeista sklypą
2. Gauti finansinės įstaigos žodinį patvirtinimą, kad pasistačius “namo dėžutę” klientas gaus banko paskolą
3. Turėti pinigų projektui ir statybos leidimo gavimui (apie €2000-3000)

Jei šiuos punktus klientas tenkina, tuomet yra svarstoma ar teikti šią paslaugą ir jei priimamas teigiamas sprendimas, statybos iki 30-35% baigtumo vykdomos be mokėjimų, taip pasiekiamas reikalingas baigtumas kreiptis į banką dėl paskolos. Po to yra atsiskaitoma ir darbai tęsiami toliau.

Kiek tai kainuoja?

Paslauga gali kainuoti įvairiai, priklausomai nuo sumos, kurią skolinatės ir nuo paslaugų, kurias reikia papildomai nusipirkti, kad įvyktų sandoris. Kainai taip pat svarbus statybos laikotarpis.
Kai skoliname pinigus, skaičiuojame 1,5% mėnesinių palūkanų nuo atliktų darbų vertės. Pvz. jei mes Jums atliksime darbų už 10000€ ir jei Jūs nemokėsite mums pinigų iškarto, tai po mėnesio jie jau bus verti 10150€, o po dviejų 10302€. Klasikiniu atveju kai mes finansuojame namo dėžutės statybas, tai užsakovas už palūkanas susimoka nuo 1000€ .

Kodėl tai naudinga?

Ši paslauga suteikia galimybę turėti individuliai suprojektuotą ir kokybiškai pastatytą namą, neturint didelės pradinės sumos namo statybai. Statybos būna vykdomos greitai, o užsakovas nejaučia streso dėl pastovaus pingų trūkumo. Palūkanų ir kitų paslaugų kaina dažnai būna gerokai mažesnė nei antkainis, kurį užsideda pastatytų ir parduodamų namų vystytojai, todėl Jūs gaunate individualius poreikius atitinkantį kokybiškai pastatytą namą už mažesnę nei rinkoje parduodamų namų kainą.

Turite klausimų? Sužinokite daugiau