Finansavimas

Kas tai?

Dažnai susiduriame su situacija, kuomet klientui bankas duoda būsto paskolą, bet reikia būti pastačius bent pusę namo. Norint tai padaryti reikia turėti nemažą biudžetą statybos pradžiai. Dažniausiai pinigų nebūna ir užsakovas yra priverstas pirkti jau pastatytus, mažiau kokybiškus ir pervertintus namus.
Supratę užsakovų poreikius ir norėdami jiems padėti pradėjome teikti namo dėžutės ir finansavimo paslaugas. Ši paslauga leidžia pasistatyti namą neturint pakankamai pinigų statybų pradžiai. Apačioje yra aprašytas standartinis finansavimo modelis, bet iš patirties žinome, kad standartinių atvejų yra mažai, todėl visada siūlome susisiekti, papasakoti savo situaciją ir paklausti ar mes galime padėti. Mes visada stengsimės Jums atsakyti ir padėti!

Kaip tai veikia?

Kad pasinaudoti šia paslauga klientui reikia trijų dalykų:

1. Turėti neįkeista sklypą
2. Gauti finansinės įstaigos žodinį patvirtinimą, kad pasistačius “namo dėžutę” klientas gaus banko paskolą
3. Turėti pinigų projektui ir statybos leidimo gavimui (apie €2000-3000)

Jei šiuos punkus klientas tenkina, tuomet yra svarstoma ar teikti šią paslaugą ir jei priimamas teigiamas sprendimas, klientui reikia įkeisti žemės sklypą statybos laikotariui. Statybos iki 50% baigtumo vykdomos be mokėjimų, kol klientas negauna paskolos. Po to yra atsiskaitoma ir darbai tęsiami toliau.

Kiek tai kainuoja?

Tipinis namo architektūrinės dalies projektas kainuoja nuo €700, kaina priklauso nuo namo sudėtingumo ir dydžio. Statybos leidimo suderinimas kainuoja apie €1500. Kiekvienu atveju, kaina nustatoma individualiai ir ji priklauso nuo labai daug faktorių (sklypo specifikos, namo dydžio, sudėtingumo ir t.t.).
Konstrukcinės dalies projekto kaina skaičiuojama pagal konstrukcinių elementų plotą. Suprojektuoti 1m2 elemento kainuoja nuo €2.5/m2. Kainai didelę įtaką daro projekto sudėtingumas ir dydis. Standartiniam, apie 100m2 bendro ploto namui kosntrukcijų projektas kainuoja apie €1000.

Kodėl tai naudinga?

Ši paslauga suteikia galimybę turėti individuliai suprojektuotą ir kokybiškai pastatytą namą, neturint didelės pradinės sumos namo statybai. Statybos būna vykdomos greitai, o užsakovas nejaučia streso dėl pastovaus pingų trūkumo. Palūkanų ir kitų paslaugų kaina dažnai būna gerokai mažesnė nei antkainis, kurį užsideda pastatytų ir parduodamų namų vystytojai, todėl Jūs gaunate individualius poreikius atitinkantį kokybiškai pastatytą namą už mažesnę nei rinkoje parduodamų namų kainą.

Turite klausimų? Sužinokite daugiau