Namo dėžutė

Kas tai?

Skaičiuojant “namo dėžutę” į standartinius paskaičiavimus įeina: apšiltinta ir užsandarinta namo konstrukcija, lauko apdaila ir montavimas, stogo danga ir jos montavimas, lietaus nuvedimo sistema, viduje prisukta GKP plokštė, išbetonuotos ir apšiltintos grindys. Šis variantas skirtas klientams, kurie nori aktyviai dalyvauti statyboje, nes jiems reikia patiems samdytis pamatininkus, elektrikus, santechnikus ir t.t. Taip pat reiks savarankiškai užsisakyti langus. Šiuos kontaktus mes duodame ir jų darbus koordinuoja mūsų darbų vadovas. Šis variantas užsakovui šiek tiek pigesnis, nes moka subrangovams tiesioginę jų kainą, be organizavimo mokesčių, kita vertus, jis kainuoja užsakovo laiką. Taip pat negalime duoti garantijos namui, kaip vienetui.

Įgyvendinti projektai

Kiek tai kainuoja?

“Dėžučių” kainos skaičiuotos mūsų sąmatose prasideda nuo €500, skaičiuojant pagal bendro ploto kvadratinį metrą. Kaina priklauso nuo: namo energetinės klasės, fasado apdailos tipo, stogo dangos pasirinkimo, bendro ploto ir dėžutės elementų santykio bei projekto sudėtingumo. Tiksli sąmata yra skaičiuojama po susitikimo su užsakovu ir jo poreikių išsiaiškinmo. Taip pat susitikmo metu yra suteikiama daug naudingos informacijos apie statybos procesą. Taigi jei norite gauti detalius “namo dėžutės” paskaičiavimus, nusiteikite skirti apie vieną valandą pokalbiui apie Jūsų namą.

Kodėl mes?

Nes, statyti su mumis lengva! Pažadame, kad tai bus pats lengviausias Jūsų statybos etapas. Darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai, sąmata neaugs dėl papildomų ir nenumatytų darbų. Mūsų ilgametė patirtis ir požiūris į darbą leidžia viską tiksliai suskaičiuoti ir numatyti iki statybos pradžios, todėl staigmenų procese beveik nebūna. Namo dėžutės statybą - tai mūsų pagrindinė veikla, nuo kurios pradėjome savo įmonės veiklą ir dėl to šį darbą esame įvaldę nepriekaištingai. Jei norite statyti lengvai, patikėkite namo statybą mums!

Turite klausimų? Sužinokite daugiau