Namo dėžutė

Dažniausiai žmogus prieš pradėdamas statytis namą nežino nuo ko pradėti ir kiek tai kainuos. Kaip jau minėjome, biudžetas yra esminis klausimas norint pasistatyti namą. Prieš pradedant statybas, labai svarbu įsivertinti savo finansines galimybes, priešingu atveju, statybos gali tapti sunkia našta ilgalaikėje perspektyvoje ir atitolinti jūsų galutinį rezultatą – kokybiškai įrengtą namą.

Prieš pateikdami namo statybos sąmatą, mūsų klientų patogumui pirmiausia rekomenduojame gauti nemokamą konsultaciją, kurios metu juos supažindiname su visais dominančiais karkasinio namo statybos ypatumais, kad žmogus gavęs sąmatą lengviau suprastų už ką jis mokės pinigus jei savo namo statybą patikės mūsų įmonei.

Siūlome pilną karkasinių namų statybos paslaugų spektrą išskyrus vidaus apdailą. Priklausomai nuo pasirinktų medžiagų,  kaina prasideda nuo 450 eur už bendro ploto m2. Kai namas statomas A+ klasės, 1m2 bendro ploto kaina prasideda nuo 550 eur.  Į kainą  įeina apšiltinta karkasinė konstrukcija su pilna lauko apdaila, stogas ir viduje prisukta GKP plokšte. Jei aktuali kaina namo iki rakto, tai paprastai ji priklauso nuo pasirinktų apdailos medžiagų ir namo sudėtingumo ir kaina prasideda nuo 850 / 900 eur už m2.

Statant karkasinį namą svarbiausia yra….

Ką reikia žinoti norint pasistatyti namą?

© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.