Mūsų istorija

UAB „KARKASA“ aktyviai vykdo veiklą nuo 2010 metų. Kurdami įmonę nebuvome naujokai statybų srityje, prieš tai vykdėme veiklą kaip nedidelė statybininkų brigada, kuri daugiausia montuodavo šlaitinius stogus ir statydavo karkasines konstrukcijas. Po įmonės įkurimo, pradėjome dirbti pagal subrangos sutartis su didesnėmis ir jau rinkoje įsitvirtinusiomis karkasinių namų statybos įmonėmis. Pradėjome nuo žemiausios statybos grandies, matėme kur galima patobulinti namų statybos procesą, bet kad tai galėtume padaryti, turėjome pradėti dirbti tiesiogiai su užsakovu. Į karkasinių namų statybos rinką įėjome greitai, bet ne lengvai.

Tai buvo nelengva pradžia, nes pirmuosius žingsnius žengėme su mažomis kainomis. Mažų kainų strategiją lydėjo problemos, kurios ir turėjo lydėti dirbant pigiai. Patyrėme nuostolių dėl netinkamų sąmatų: medžiagų per mažai ir per pigiai, darbų sumos blogai įsivertintos, darbuotojų darbo kokybė žema, tačiau visas problemas sprendėme savomis lėšomis ir priėmėme kaip pamokas. Šios problemos mūsų nepražudė, bet užgrūdino ir sustiprino. Nuo 2014 metų neklumpame ir dirbame pelningai, kasmet didiname darbų apimtis. Tai pasiekti mums padeda vis gerėjanti namų statybos paslaugų ir aptarnavimo kokybė. O kokybę pasiekti padeda mūsų patirtis ir noras tobulėti, bei sąžiningi ir kruopštus darbuotojai, kurių branduolį sudaro senbuviai, dirbantys nuo mūsų veiklos pradžios.

Mūsų veikla ir vizija

Įmonės ir jos darbuotojų gyvenimas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo atskiri. Tai suprasdami stengiamės susikurti sau tokia aplinką, kurioje galėtume realizuoti save ir jaustis gerai. Tai mums padeda pasiekti protingas žmogus, kuris tobulėja visą gyvenimą. Įmonės pareiga yra tobulėti kartu su juo, o kartais įkvėpti tobulėjimui.

Tobulėjimas yra mūsų veiklos ir tikslų pagrindas, tai yra įmonės pamatas ant kurio ji stovi. Ant mūsų pamato, savaime suprantama stovi karkasinis namas, kurio sienų sandarą sudaro šios vertybės: sąžiningumas, tiesa, atsakomybė. Mūsų stogas, saugantis pamatą ir sienas, sudarytas iš pelno ir kokybės. Visa tai sujungus namo viduje mes gauname jaukumą ir ramybę! Iš viso to atsiranda puiki paslauga leidžianti užsakovui ramiai ir kokybiškai pasistatyti namą.

UAB „KARKASA“ veikla pasižymi tuo, kad įmonėje dirba žmonės, kuriems patinka dirbti savo darbą. Tai mums padeda gerai atlikti užduotis ir tobulėti. Tobulėja ne tik galutinis produktas -„namas“, bet ir aptarnavimo kokybė. Mūsų supratimu, užsakovui reikia namo, o ne statybos proceso. Daugelis statybininkų galvoja kitaip.

Paslaugų kokybę geriname sujungdami savo pagrindinę veiklą – statybą su projektavimu, inžinieriniais tinklais, dizainu ir daliniu statybos finansavimu. Taip mes pereiname nuo „statybos darbų“ prie „namo statybos“. Dabar užsakovas sugalvojęs pasistatyti namą, gali kreiptis tiesiai pas mus ir mes jam suprojektuosime ir pastatysime namą. Maža to, dar projektavimo stadijoje galima bus gauti sąmatas ir matyti kaip Jūsų sprendimai įtakoja galutinę namo kainą.

UAB „KARKASA“ yra lanksti, auganti ir tobulėjanti įmonė, todėl „prisirišti“ prie vieno tikslo neišeina. Vos tik jį pasiektume, reiktų siekti kito, todėl rašydami apie tikslus galime įvardinti tik artimiausius.

2018 metų apžvalga ir 2019 metų naujienos

2018 – ieji “Karkasa” prekės ženklą vienijančioms įmonėms buvo labai darbingi metai. Rekordiškai daug visko darėme neapleistami naujų idėjų. Todėl visos idėjos, kurias sugalvojome dar 2017 metais ėmė pildytis ir jau šiais 2019 – aisiais metais įgauna pagreitį. Šiuo metu daugiausiai dirbame ties esamų veiklų tobulinimu. Stengiamės gerinti aptarnavimo kokybę, suteikdami užsakovui platesnį paslaugų asortimentą. Kadangi projektai vis sudėtingėja ir darosi didesnių apimčių, tai verčia mus tobulėti ir suteikia galimybę savo žinias perduoti užsakovams. Jei Jums reikia pastato dalies ar rangovo visam projektui įgyvendinti – kreipkitės. Mes galime Jums atlikti šiuos darbus: Taip pat galime Jums įgyvendinti visą pastato statybą, pradedant nuo projektavimo ir baigiant pilnu jo pridavimu. Šią paslaugą mes galime atlikti šio tipo pastatams: Kiekvienu atveju stengiamės kiek įmanoma geriau įsiklausyti į užsakovo pageidavimus ir pateikti geriausia mūsų galimybes atitinkantį pasiūlymą.

2017 metų naujienos:

Nuo 2017 metų žengiame dar vieną didelį žingsnį verslo valdymo prasme. Esame puikiai įvaldę karkasinių namų statybą nuo nulio iki rakto, todėl iš statybininkų virstame į projektų valdytojus. Esame tie, kurie palydi užsakovą per visą namo statybos procesą. Padėsime išspręsti finansinius klausimus, parinksime geriausius specialistus kiekvienai namo daliai, suformuosime visą namo statybos koncepciją ir padėsime ją įgyvendinti. Taip pat prisiimsime atsakomybę už statybos procesą, bei galutinį produktą – Jūsų svajonių namą.

2017 metų apžvalga ir 2018 metų naujienos 

2017-ieji mums buvo itin darbingi ir sėmingi metai. Net 18 šeimų įsikūrė naujuose ir tvariuose mūsų profesionalų pastatytuose A klasės karkasiniuose namuose. Išplėtėme savo asortimentą ir šiandien siūlome ne tik individualių namų, bet ir gamybinių pastatų, modulinių bei segmentinių namų statybos sprendimus.  Pagaminome daugiau nei 10 000 m² skydų namams, kurie buvo pastatyti Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir Prancūzijoje. 2017-ieji mums tapo kertiniais metais tobulinant su prekės ženklu „KARKASA“ susijusių įmonių valdymą, stiprinant jose dirbančių žmonių motyvaciją ir  atsakomybes. Todėl sukūrėme specialią valdymo sistemą, kurioje visų įmonių vadovai, nešdami asmeninę atsakomybę, siekia užtikrinti mūsų užsakovams aukščiausios kokybės paslaugas.   Jei ieškote patikimo statytojo, mūsų komanda įsigilins į jūsų poreikius, palengvins apsisprendimo procesą ir ras geriausius sprendimus bet kokio dydžio ar paskirties pastatui. Linkime 2018-aisiais apsigyventi savo svajonių namuose!

Tai tiek apie mus ir mūsų veiklą ir jei jau skaitote šį tekstą, tikimės pasimatyti.

Arvydas Brazulevič

įmonės vadovas

Susisiekite su mumis© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.