Apie mus

UAB „KARKASA“ aktyviai vykdo veiklą nuo 2010-ųjų metų. Viskas prasidėjo nuo nedidelės žmonių kompanijos ir nuo didelio noro statyti karkasinius namus. Iki įmonės įkūrimo daugiausiai montuodavome šlaitinius stogus ir statydavome karkasines konstrukcijas. Bet tikslai buvo didesni, todėl įkūrėme įmonę ir pradėjome dirbti pagal subrangos sutartis su didesnėmis, rinkoje įsitvirtinusiomis karkasinių namų statybos įmonėmis. Būdami subrangovais gavome daug patirties konstrukcijų montavime ir supratome, jog dirbdami tiesiogiai su klientu galime darbus atlikti geriau. Pradėjome reklamuotis kaip karkasinių namų statytojai ir neilgai trukus jau turėjome pirmuosius klientus.

“Mes tikime, kad kokybę pasiekti padeda mūsų patirtis ir noras tobulėti”

Mūsų istorija

Mūsų darbo pradžia buvo nelengva, nes norėdami įsitvirtinti rinkoje į ją žengėme su mažomis kainomis. Mažų kainų strategiją lydėjo problemos, kurios ir turėjo lydėti dirbant pigiai. Patyrėme nuostolių dėl netinkamų sąmatų ir nemokėjimo rašyti sutarčių, tačiau visas problemas sprendėme savomis lėšomis ir jas priėmėme kaip pamokas. Klientai dėl to nepatyrė nuostolių ir liko patenkiti darbais. Tai buvo mūsų išlikimo pagrindas. Finansinės problemos mūsų nepražudė, bet užgrūdino ir sustiprino. Nuo 2014 metų neklumpame ir dirbame pelningai, kasmet didiname darbų apimtis. Tai pasiekti mums padeda vis gerėjanti namų statybos paslaugų ir aptarnavimo kokybė. Taip pat žmonės su kuriais dirbame. Kai kurie su mumis net nuo 2011-ųjų ir mes tuo labai didžiuojamės. Smagu kai auga įmonė, o kartu su ją ir aplinkiniai. Tai viena iš priežasčių kuri neleidžia nustoti augti..

Mūsų vertybės

Mes tikime, kad kokybę pasiekti padeda mūsų patirtis ir noras tobulėti. Bendradarbių branduolį sudaro senbuviai, dirbantys nuo mūsų veiklos pradžios. Tobulėjimas yra mūsų veiklos ir tikslų pagrindas, tai yra įmonės pamatas ant kurio ji stovi. Ant mūsų pamato stovi karkasinis namas, kurio sienų sandarą sudaro šios vertybės: sąžiningumas, tiesa, atsakomybė. Mūsų stogas, saugantis pamatą ir sienas, sudarytas iš pelno ir kokybės. Visa tai sujungus namo viduje mes gauname jaukumą ir ramybę! Iš viso to atsiranda puiki paslauga leidžianti užsakovui ramiai ir kokybiškai pasistatyti namą.

Mūsų vizija

Paslaugų kokybę geriname žiūrėdami į namo statybą užsakovo akimis, todėl pradėję teikti paslaugas tik nuo atskirų namo statybos paslaugų peraugome į “rangovus”, kurie koordinuoja visą statybos procesą, pradedant jį nuo finansavimo ir baigiant įsikraustymu į namą. Puikiai suprantame, kad dažnas užsakovas vengia statytis namą dėl sudėtingos šios srities specifikos ir streso, kuris vienaip ar kitaip veikia klientus. Statyboms dažniausiai yra išleidžiami didžiuliai pinigai, o rezultatas ne visada atitinką lūkesčius, todėl mes kuriame sistemą, kuri statybos procesą paverstų smagiu nuotykiu. Judame link to, kad užsakovas atėjęs pas mus gautų svajonių būstą be didelių pastagų. Didžiausias kliento darbas turėtų būti daugiau ar mažiau suprasti ko nori iš namo, o visu kitu pasirūpintume mes. Matome save kaip įmonę, kuri visada stengiasi kiek įmanydma padėti klientui!

UAB “KARKASA” tikslas labai paprastas. Gerinti visas atliekamas namo statybos paslaugas, visais įmanomomis atžvilgiais. Tai ilgas ir pastovus procesas, dėl to jei šiuo metu dar negalime kažko pasiūlyti, tai nereiškia, kad to negalėsime pasiūlyti ateityje. Sekite mus ir matykite kaip mes tobulėjame.

Mūsų istorija laiko juostoje

2020

 • Startuojame su nauju prekės ženklu “FOLKROOST” skirtu statyti skydinius standartizuotus namus
 • Pradedami statyti pirmieji namai, kai statoma ne pagal užsakymą, o ant savo sklypo pardavimui.

2017

 • Įkūriame gamybai skirtą įmonę UAB “AIRUPĖ”
 • UAB “Airupė” pagamina pirmuosius modulinius pastatus

2015

Pastatome pirmuosius A klasės namus

2013

Pastatome pirmąjį namą finansuojamą ES

2011

Prie mūsų komandos prisijungia pirmieji darbuotojai, kurie su mumis dirbama iki šiol!

2008

Pastatytas pirmasis karkasinis pastatas. Tuo metu dirbome kaip statybininkų brigada

2018 - 2019

 • Savarankiškai suorganizuojamas ir pastatomas namas Anglijoje, Ipsviče
 • Atliekame viešųjų pirkimų objektą, pastatome 16 gamybinių pastatų.
 • Aurimas Klastaitis įkuria savo įmonę UAB “ALBRUSITA”, pradedame bendradarbiauti

2016

 • Prie komados prisijungia Karolis Tyla. Dabar jis yra mūsų projektų ir statybos leidimų autorius, šalčio tiltelių ir energetinių paskaičiavimų ekspertas
 • Šarūnas Aleksandravičius įkuria savo įmonę UAB “MONAMO”, pradedame bendradarbiauti

2014

Prie komandos prisijungia Aurimas Klastaitis, šiuo metu ant jo pečių laikosi visi mūsų statomų namų darbo projektai

2012

 • Pirmojo namo ranga, o ne subranga
 • Partnerystės pradžia su UAB “DOMUSEXPORT”, ji tęsiasi iki šiol. Pagaminami pirmieji skydiniai namai, kurie montuojami Švedijoje
 • Prie komandos prisijungia darbų vadovas Šarūnas Aleksandravičius, šiuo metu jis yra objektų vykdymo ašis
 • Atliktas pirmasis sandarumas statomam namui

2010

 • Įkuriama mūsų įmonė UAB „Karkasa“ 2010-03-03
 • Atliekama subranga didesnei, rinkoje žinomai įmonei

Turite klausimų? Sužinokite daugiau