Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja pastatyti karkasinį namą?

Tiksliai į šį klausimą atsakyti labai sudėtinga dėl įvairių nežinomųjų detalių. Kainos labai kinta nuo sklypo ir nuo apdailos medžiagų pasirinkimo. Tačiau bent dalinai atsakyti į šį klausimą esame parengę orientacinę kainų lentelę, kurioje yra surašytos standartinės kainos 1m² bendro ploto skirtingais baigtumo variantais.

Su čia lentele galėsite sužinoti preliminarią jūsų pageidaujamo projekto kainą

,,Karkasa“ kainų lentelė PDF

Reikia turėti omenyje, kad kuo namo plotas didesnis, tuo kvadratinio metro kaina bus mažesnė, bei atvirkščiai, jei plotas mažesnis kaina didėja. Kad jums tiksliai atsakyti į šį klausimą – reikia skaičiuoti, o kad skaičiuoti reikia tiksliai išsiaiškinti užsakovo poreikius ir pagal tai pasiūlyti namo komplektaciją bei kainą.

Ar galime tikėtis nuolaidos nuo jūsų siūlomų kainų?

Taip, žinoma!

Visada kviečiame į susitikimą, kuriuo metu tai aptartume ir po jo atsiųstume geresnį pasiūlymą.

Ar karkasinio namo vertė yra mažesnė nei mūrinio?

Žinome, kad dažnai nekilnojamo turto agentai ar bankininkai sako, jog karkasinį namą yra gerokai sunkiau parduoti. Iš dalies pritariame šiai nuomonei, nes Lietuvoje tikrai yra labai daug nekokybiškos karkasinės statybos. Mes galime Jūs patikinti, kad jei Jūsų karkasinis namas pastatytas kokybiškai ir turi sąžiningus sertifikatus, tai jo vertė tikrai nebus mažesnė nei mūrinio, o jį parduosite lengvai. Mes jaučiamės savotiški karkasinių namų ambasadoriai, dėl to statome tik kokybiškai.

Ar finansuojate namo statybas?

Taip, iš dalies finansuojame namo statybas, tik ne visam namui, o daliai darbų. Kad toks variantas būtų įmanomas užsakovui reikia turėti neįkeistą sklypą ir pinigų pamatams. Taip pat reikia būti susitarus su banku, kad jis jums suteiks būsto paskolą.

Tokiu atveju mes statome namo dėžutę, po to užsakovas ją įvertina, užstato bankui, atsiskaito su mumis ir judame toliau. Taip statantis dažniausiai būna apie trys vertinimo etapai.

FINANSAVIMO PASLAUGA STABDOMA IR NETEIKIAMA

Ar teikiate paskolas statomam namui?

Ne.

Nuo ko prasideda namo statyba?

Visų pirma nuo finansų. Reikia suderinti norus su galimybėms. Kai jau žinote, kiek galite skirti pinigų projektui ir ko norite, galime pakonsultuoti, ar tai pavyks įgyvendinti. Po to renkamas sklypas ir čia taip pat konsultuojame. Jei sklypą jau turite, kreipkitės į mus, ir mes Jums padėsime pastatyti namą.

Kiek laiko užtrunka suprojektuoti namą ir gauti jam statybos leidimą?

Laiko tarpas, nuo idėjos iki projekto su statybos leidimu trunka mažiausiai ne mažiau kaip 6 mėn. Vidutiniškai šis procesas užtrunka 8-9 mėn. Jei dažnai keisite savo norus, šis procesas gali užtrukti ir iki 11-12 mėn.

 

Per kiek laiko pastatote namą?

Pastatyti sandarią namo ,,dėžutę” su išorine apdaila trunka 2-3 mėn. Namo statybos iki rakto gali trukti nuo 6 mėn. (statant su savo pinigais) ir iki 12 – 18 mėn. (statant su banko paskola). Statant su banko paskola daugiausiai laiko išleidžiama gauti pirmą banko paskolos dalį, kai yra užstatoma pastatyta namo dėžutė (p.s. 30 – 40 proc. baigtumo).

Ar sutvarkote dokumentus, kad gauti statybos leidimą ir kiek tai kainuoja?

Taip, tokią paslaugą teikiame. Turime fiksuotą kainą. Kreipkitės į mus ir pateiksime jums pasiūlymą.

Kas namui suteikia garantijas?

Namui garantijas suteikiame mes UAB “KARKASA”.

Kiek laiko galioja garantijos?

Pagal galiojanti statybos techninį reglamentą:

Atliktiems darbams nustatomas penkerių metų garantinis terminas, o esant paslėptų statinio elementų (konstrukcijų, vamzdynų ir kt.) trūkumų, – dešimties metų garantinis terminas. Jau turime atvejų kai varvančių latakų sujungimo vietų važiuojame taisyti ir po 6 metų namo eksploatacijos. Bet kokiu atveju prisiimame atsakomybę už savo darbą ir visada geranoriškai padedame klientams.

Turite klausimų? Sužinokite daugiau