Statyba iki rakto

Kas tai?

Namo statyba iki rakto – tai procesas, kurį renkasi žmonės, norintys turėti kuo mažiau rūpesčių statant namą. Kiekvienas mūsų klientas yra unikalus, todėl mūsų specialistai detaliai išsiaiškina jo poreikius ir pasiūlo labiausiai jam tinkanti variantą. Su mumis statyti yra patogu, nes Jūs bendrausite tik su mūsų specialitais, o stadija, kada tai galite pradėti daryti, tai idėja statytis namą.

Įgyvendinti projektai

Kaip tai veikia?

1

Kliento poreikių analizė

Pirmas žingsnis, tai susitikmas su mumis, kurio metu mes išsiaiškiname kliento norus ir finansines galimybes. Po susitikimo mes Jums paruošime projektinius pasiūlymus su preliminaria namo statybos įgyvendinimo kaina.

2

Projektavimas

Jei klientą tenkina mūsų pasiūlytas variantas, pasirašoma projektavimo ir statybos leidimo gavimo sutartis. Prasideda projektavimas ir dar smulkesnis poreikių aiškinimasis. Po šio etapo klientas gauna statybos leidimą ir gali pradėti statybą. Taip pat mes rekomenduojame klientui pasidaryti, rozečių, jugiklių bei apšvietimo planus, arba visą interjero projektą. Su jais statyba vyksta daug sklandžiau.

3

Statyba

Projektavimo darbams judant į pabaigą yra skaičiuojama detali statybos sąmata iki dalinės apdailos. Su užsakovu suderinus sąmatą, terminus ir mokėjimo grafikus, pasirašoma statybos rangos sutartis. Po sutarties pasirašymo pradedami darbai, kurių metu viskas vyksta pagal projektus ir pasirašytą sutartį. Jei projektai statybų metu nesikeičia, šis procesas vyksta labai lengvai.

4

Vidaus apdaila

Vidaus apdailos darbus atlieka subrangovai, kuriuos užsakovas gali samdytis tiesiogiai, arba per mus. Jei klientas nori detalios šios pozicijos kainos, jis turi būti pasidaręs interjero projektą. Jei jo nėra, sprendimai būna priimami proceso metu ir dėl to klientas nežino galutinės kainos, taip pat darbai vyks lėčiau.

5

Lauko komunikacijos

Lauko komunikacijos (vanduo, nuotekos, elektra) yra montuojamos statybos proceso metu. Juos atlieka subrangovai, kuriuos klientas gali sąmdytis tiesiogiai arba per mus. Visais atvėjais mūsų darbų vadovas koordinuoja procesą, dėl to ši svarbi namo dalis tampa paprasta.

6

Aplinka

Paskutinė statybų dalis yra aplinkos tvarkymas (žolytės sėjimas, grindinio įrengimas, tvoros tverimas ir t.t.). Šių darbų mes neatliekame, bet visda Jums pasiūlysime šių sričių specialistus. Jie kokybiškai ir lengvai atliks šiuos darbus.

Kiek tai kainuoja?

Su daline apdaila namų kainos prasideda nuo €1000 už bendro ploto kvadratinį metrą. Į dalinę apdailą įeina: pamatai, namo dėžutė su lauko apdaila ir viduje prisukta gipso plokšte, pamatų šiltinimas ir hidroizoliacija, išbetonuotos ir apšiltintos grindys su grindinio šildymo vamzdžiais, nuotekų ir vandentiekio komunikacijos, elektros laidai su pajungta skydine, vėdinimo sistema su įrenginiu, šildymo katilas oras-vanduo, langai ir lauko durys.
Kaina priklauso nuo sklypo specifikos (pamatų kaina), fasado apdailos tipo, stogo dangos pasirinkimo, bendro ploto ir namo elementų santykio, energetinės klasės ir projekto sudėtingumo.

Kodėl mes?

Rekomenduojame rinktis šią paslaugą, nes Jums su mumis bus dirbti patogu ir lengva. Jūs viską gausite vienoje vietoje ir statybos kainą žinosite nuo statybos pradžios. Mes esame sąžiningi, lankstūs ir tobulėjantys, todėl dirbdami su mumis jausitės patogiai, o Jūsų namas bus pastatytas labai kokybiškai. Tikime, kad kokybė aptarnavimo ir technine prasmėmis veda mus į sėkmę ir siekiame, kad klientai būtų mūsų sėkmės dalimi. Statykitės su mumis ir būkite sėkmingi!

Turite klausimų? Sužinokite daugiau