Projektavimas

Kas tai?

Žmonės dažnai nuvertina projekto svarbą statyboje ir dėl to kyla labai daug nesusipratimų joje. Tai yra svarbiausias etapas, kuris nulemia namo patogumą ir statybos lengvumą. Natū ralu, kad norėdami statyti, turėjome išmokti ir braižyti. Braižyti pradėjome nuo techninių darbo projektų ir matydami kaip smarkiai architektai atitolę nuo statybų į šią sritį pajungėme ir architektūrą.

Žiūrėti projektus

Dabar užsakovui galime pasiūlyti kokybiškus ir racionaliai atliktus projektus, kurie subraižyti pagal mūsų naudojamus namų mazgus. Labai gerai, kai architektūra, techninė dokumentacija ir statyba eina išvien, tai mes ir darome.

Žiūrėti projektus

Kaip tai veikia?

Yra du namo projektavimo variantai:
1. Mes projektuojame viską nuo nulio.
2. Jūs jau turite savo projektą ir Jums trūksta tik techninės projekto dalies.
Abejais atvejais kreipkitės į mus.
Pirmasis variantas prasideda nuo pasikalbėjimo su architektu, papasakojimo ko ir kaip norite, sklypo dokumentacijos parodymo. Po to mes paruošiame projektinius pasiūlymus kartu su paslaugų įkainiais. Po to Jūs pasirašote sutartį ir pradedate projektavimo ir statybos leidimo derinimo procesą. Vidutinis laikas nuo sutarties pasirašymo iki statybos leidimo gavimo yra apie puse metų.
Antrasis variantas paprastesnis. Kai skaičiuojame sąmatą užsakovui, joje jau būna įtraukta techninės projektavimo dalies kaina. Dėl to klientui šia dalimi rūpintis nereikia. Konstrukcinės dalies vidutinis atlikimo terminas yra vienas mėnuo. Karkaso konstrukcinį projektą galime atlikti ir ne mūsų statomiems namams.

Kiek tai kainuoja?

Tipinis namo architektūrinės dalies projektas kainuoja nuo €700, kaina priklauso nuo namo sudėtingumo ir dydžio. Statybos leidimo suderinimas kainuoja apie €1500. Kiekvienu atveju, kaina nustatoma individualiai ir ji priklauso nuo labai daug faktorių (sklypo specifikos, namo dydžio, sudėtingumo ir t.t.).
Konstrukcinės dalies projekto kaina skaičiuojama pagal konstrukcinių elementų plotą. Suprojektuoti 1m2 elemento kainuoja nuo €2.5/m2. Kainai didelę įtaką daro projekto sudėtingumas ir dydis. Standartiniam, apie 100m2 bendro ploto namui kosntrukcijų projektas kainuoja apie €1000.

Kodėl mes?

Konstrukcinės dalies projektą užsisakyti pas mus labai apsimoka, nes Jūs šia dalimi perimate visą mūsų statybos patirtį. Projektai ir mazgai yra nuolat tobulinami, nes mūsų konstruktoriai aktyviai komunikuoja su darbų vadovais, kurie ragina tobulinti mazgus ir techninius sprendimus. Tobulinamus mazgus perskaičiuoja šalčio tiltelių skaičiuotojas ir jei būna viskas gerai, tai kitose projektuose daromas patobulintas mazgas. Tai nuolat tobulėjanti sistema, todėl užsisakę pas mus konstrukcinės dalies darbo projektą visada gausite naujausius, patikrintus sprendimus Jūsų namo statybai.
Architektūrą užsakyti pas mus patogu, nes ji būna puikiai suderinta su namo statybos technologija. Architektai su kuriais dirbame puikiai išmano statybos niuansus, dėl to jų suprojektuotus namus pasistatyti kainuoja pigiau. Projektuoti namą su mumis yra labai patogu!

Turite klausimų? Sužinokite daugiau