Arvydas Brazulevič
Įmonės vadovas
    +370 676 25126   arvydas@karkasa.euStatybos ir gamybos klausimais
Vaida Liegutė-Brazulevič
Finansininkė
    +370 600 35069   vaida@karkasa.euSutarčių ir sąskaitų klausimais
Šarūnas Aleksandravičius
Statybos darbų vadovas
    +370 607 78250   sarunas@karkasa.euStatybos Darbų organizavimo klausimais
Aurimas Klastaitis
Pardavimai
Konstruktorius
    +370 607 66189   aurimas@karkasa.euKonstrukcijų ir sąmatų klausimais
Albert Žiliuk
Pardavimai
Pardavimų vadybininkas
    +370 673 14560   albert@karkasa.eu Statybos kainos klausimais
Karolis Tyla
Architektas
    +370 615 19857   karolis@karkasa.euProjektavimo klausimais
Lukas Grigaliūnas
Konstruktorius
    +370 671 06758   lukas@karkasa.euKonstrukcijų klausimais
Karolis Aleksandravičius
Medžiagų tiekimas
    +370 628 19123   tiekimas@karkasa.eu
Ričerdas Bielskis
Pardavimai
Gamybinių pastatų sritis
    +370 626 03527   ricerdas@karkasa.eu / Gamybinių pastatų klausimais
Įmonės Rekvizitai
UAB „KARKASA“Įmonės kodas: 302485936Adresas: Perkūnkiemio g. 4A, Vilnius
PVM m. k. LT100005291612A/s LT177300010156199820Swedbank bankas
Telefono numeris: +37067625126Elektroninis paštas: info@karkasa.eu

Susisiekite su mumis



© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.