Ką mes nuveikėme per 2019-uosius metus?

– Ką mes nuveikėme per 2019-uosius metus?

Ką mes nuveikėme per 2019-uosius metus?

  • Kokie 2020-ųjų metų planai ir lūkesčiai?
  • Rašyti apie “KARKASA” prekės ženklą darosi vis sunkiau, nes jis apima vis daugiau sričių ir vykdo vis daugiau veiklų. Tačiau trumpai jį apibūdinant sakytume, jog tai savo darbą mylinčių žmonių kompanija, kurią  jungia bendras tikslas – dirbti tai ką geriausiai mokame, tobulėti savo srityse ir tai atliekant gyvuoti bei klestėti! Mūsų kompanijos nejungia darbo santykiai ar juridinę galią turintys dokumentai, tik pasitikėjimas, duotas žodis, partnerystė bei vienija bendras noras tobulėti ir judėti į priekį. Tai yra mūsų stiprybė!
  • 2019 –iaisiais metais darėme daug dalykų pirmą kartą, o didžiausias iš jų buvo statyba viešajame sektoriuje. Tai užėmė daug laiko bei resursų, todėl pagrindiniai veiklai „statybai iki rakto“ skyrėme mažiau dėmesio ir dėl to truputį stabtelėjome. Kitaip tariant nepadarėme nieko daugiau ir geriau negu iki šiol darėme. Jei reiktų apibūdinti 2019 metus keliais žodžiais, tai sakytume, jog tai naujų patirčių ir nestabilumo metai. Bet kokiu atveju, po jų mes įgavome dar daugiau patirties ir pasidarėme išvadas ką reikią daryti toliau.

Ko mes tikimės iš 2020-ųjų metų?

  • Visų pirma stabilumo ir aiškumo. Iki šiol mes kūrėm daug naujų produktų, o su naujais produktais visada yra daug nežinomybės ir dar daugiau darbo. 2020 metais Karkasa startuos su nauju prekės ženklu – „FOLKROOST“ Jis bus skirtas žmonėms, kurie namo statyboje neieško individualumo ar išskirtinumo, o nori tiesiog patogaus bei šilto namo už nedidelę kainą.
  • „Karkasa“ ir toliau statys daug ypatingų namų, kurie patenkins kiekvieno individualius poreikius. Taip pat stengsimės pateikti vis didesnį paslaugų spektrą, kad užsakovui statyba būtų ne galvos skausmas, o maloni kelionė gyvenamojo būsto kryptimi.
  • „FOLKROOST“ siūlys standartizuotus, greitai statomus ir mažesnius namus klientams, kurie vertina praktiškumą.
  • Apibendrinant – darysime viską ką ir darėme iki šiol, tik nesižvalgysime į naujus produktus, bet tobulinsime ankstesnius.

Turite klausimų? Sužinokite daugiau