2018 metų apžvalga ir 2019 metų naujienos

2018 – ieji “Karkasa” prekės ženklą vienijančioms įmonėms buvo labai darbingi metai. Rekordiškai daug visko darėme neapleistami naujų idėjų.

2018 metų apžvalga ir 2019 metų naujienos

2018 – ieji “Karkasa” prekės ženklą vienijančioms įmonėms buvo labai darbingi metai. Rekordiškai daug visko darėme neapleistami naujų idėjų. Todėl visos idėjos, kurias sugalvojome dar 2017 metais ėmė pildytis ir jau šiais 2019 – aisiais metais įgauna pagreitį. Šiuo metu daugiausiai dirbame ties esamų veiklų tobulinimu. Stengiamės gerinti aptarnavimo kokybę suteikdami užsakovui platesnį paslaugų asortimentą. Kadangi projektai vis sudėtingėja ir darosi didesnių apimčių, tai verčia mus tobulėti ir suteikia galimybę savo žinias perduoti užsakovams. Jei Jums reikia pastato dalies ar rangovo visam projektui įgyvendinti – kreipkitės. Mes galime Jums atlikti šiuos darbus:

1. Namo „dėžutės“ statyba iš medinių konstrukcijų, apimanti šiuos darbus: konstrukcijų surinkimas, šiltinimas, sandarinimas, stogo dengimas, fasado apdaila, gipso plokštės sukimas;

2. Šlaitinių stogų įrengimas visa arba daline apimtimi;

3. Ventiliuojamų fasadų įrengimas ir apdaila;

4. Visų tipų medinių konstrukcijų statybą;

Taip pat galime Jums įgyvendinti visą pastato statybą, pradedant nuo projektavimo ir baigiant pilnu jo pridavimu. Šią paslaugą mes galime atlikti šio tipo pastatams:

1. Gyvenamųjų namų statybą;

2. Negyvenamųjų pastatų statybą;

3. Pramoniniai pastatai (garažai, fermos, gamyklos, sandėliai ir t.t.);

4. Pastatų rekonstrukcijos.

Kiekvienu atveju stengiamės kiek įmanoma geriau įsiklausyti į užsakovo pageidavimus ir pateikti geriausia mūsų galimybes atitinkantį pasiūlymą.

Turite klausimų? Sužinokite daugiau