Pamatai

Pamatai – viena svarbiausių pastato dalių, ant kurios stovės Jūsų būsimas namas, todėl pamatų įrengimo procesas  reikalauja itin kruopštaus ir atsakingo pasiruošimo bei  žinojimo  ir  patirties.

Priklausomai nuo grunto, požeminio vandens savybių  bei namo projekto galimi įvairūs pamatų tipai, tačiau Lietuvoje  didžioji dalis karkasinių namų yra statomi ant polinių-gręžtinių pamatų, nors karkasiniam namui puikiai tinka ir plokštuminiai pamatai.

Mūsų klientams dažniausiai rekomenduojame daryti polinius-gręžtinius pamatus, kurie pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, yra lengvai ir greitai montuojami. Jie puikiai tinka vietovėse, kurių gruntas nėra pernelyg vandeningas ar smėlėtas.

Norime, kad klientas gautų pilną pamatų įrengimo paslaugų kompleksą, todėl šį atsakingą darbą patikime mūsų kvalifikuotai statybos partnerių komandai.

Prieš pradedant pamatų įrengimo darbus, pirmiausia yra atliekami geologiniai sklypo tyrimai, apskaičiuojamos būsimojo namo apkrovos. Atlikus  tyrimus ir išanalizavus namo projektą nustatomi visi būtini  pamatų parametrai  reikalingi pastato saugumui bei stabilumui užtikrinti. Visi darbai atliekami tik parengus aiškų ir detalų darbų planą ir iš anksto suderinus sąmatą su užsakovu.

© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.