Langai

Liaudies išmintis sako, kad skūpas moka du kartus o mūsų ilgametė patirtis tai tik patvirtina. Tam, kad Jūs išvengtumėte nusivylimų, papildomų išlaidų ir gautūmėte maksimalią namo kokybę mes visuomet akcentuojame  skirti ypatingą dėmesį  į sudedamųjų  dalių kokybę, kurios nepriklauso nuo mūsų.

Langai yra ilgalaikė investicija, todėl Jūsų poreikius atitinkančius langus reikia ne tik išsirinkti geros komplektacijos, bet ir tinkamai juos sumontuoti. Ne mažiau svarbu yra garantinė ir pogarantinė langų priežiūra. Reiktų atkreipti dėmesį, kad net ir pagamintas iš kokybiško profilio langas nebus sandarus jei jis bus sumontuotas naudojant nekokybiškas montavimo medžiagas ir technologijas.

Siekdami užtikrinti maksimalią langų kokybę rekomenduojame bendradarbiauti  su mūsų patikimais partneriais – langų gamintojais UAB SKREMA , kurie siūlo itin aukštos kokybės langus, pagamintus ir auštos kokybės ir zinomų gamintojų medžiagų, kurios gali užtikrinti langų patvarumą ir efekytesnį energijos taupymą.

Pasirinkdami mūsų laiko patikrintus partnerius, Jūs sutaupysite savo ir mūsų laiką o darbas statybų aikštelėje vyks sklandžiai tiek darbų planavimo vientisumo tiek kokybės prasme.

© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.