Kompleksinis namo projektavimas

Įvadas

Kompleksinė namo projektavimo paslauga nuo idėjos iki dalinės apdailos, o pasirinkus papildomą paketą ir iki pilno įrengimo.

Pagal savo draugų patirtis matome tendenciją, kad didžioji dalis namų yra statomi su banko paskola. Gaila, bet didžioji dalis būsimų namo savininkų stato namus neturėdami galutinės sąmatos ir nežino, kuriose vietose galima sutaupyti pinigų, o kuriuose ne. Todėl dažnai pinigų statyboms išleidžia daugiau nei reikia. Taip sustodami pusiaukėlėje link savo svajonių namų.

Mūsų tikslas – padėti užsakovui pasiekti savo tikslą – sėkmingai gyventi pilnai įrengtame name!

Šiam tikslui, sujungę turimas žinias ir jėgas, siūlome kokybišką produktą iš vienų rankų.  Jums ne tik pateiksime išbaigtą namo projektą su aiškia ir detalia namo sąmata, bet jį ir pastatysime.

 

Kodėl kompleksinis namo projektavimas yra naudingas Jums?

 

Kompleksinio namo projektavimo metu, vienu metu dirba daug savo srities specialistų, kurie ieško pačių racionaliausių ir taupiausių sprendimų dar projektavimo metu. Dirbdami šiuo principu ne tik sutaupome daug laiko, bet ir pinigų. Nes jums nebereikės statybos aikštelėje ieškoti neapgalvotų sprendimų (kurie dažnai būna brangesni) arba specialistų, kurie tuos sprendimus atliks.

© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.