NAMO KAINA
Visiems labai aktualus klausimas – „kiek kainuoja namas?“

Nusprendėme atsakyti į šį bene populiariausią klausimą ir sutaupyti Jūsų laiko, kurį skiriate kainų paieškoms.

Norime pabrėžti, kad šis straipsnis yra informacinio pobūdžio, o informacija pateikiama 2018 metų pradžioje (žiemos pabaigoje). Tai labai svarbu, kadangi statybos rinka greitai keičiasi ir dabartinės kainos po metų ar net greičiau gali būti pakitusios.

Pirmiausia, reikia apibrėžti, kas įeina į namo kainą. Mes įgyvendiname įvairių tipų projektus – pastatus statome “iki rakto” arba mūsų specialistai prisijungia įvairiuose namo statybos etapuose.

Kainos gali būti dviejų tipų:
  • – Pirmas atvejis, kai turite pamatus užpildytus smėliu ir norite žinoti, kiek kainuoja sandari namo “dėžutė” su šiltintomis grindimis, langais ir lauko apdaila. Tokiu atveju kaina yra nuo 430 Eur/m2 skaičiuojant pagal bendrą pastato plotą.
  • – Antras atvejis, kai norite žinoti, kiek kainuos pilnai įrengtas namas. Įrengto namo kaina prasideda nuo 900 Eur/m2 skaičiuojant pagal bendrą pastato plotą. Namo kaina “iki rakto” reiškia, kad kaina apima beveik viską, išskyrus baldus ir lauko gerbūvį. Į šią kainą įskaičiuoti net valymo įrenginiai ir gręžinys.
Svarbu paminėti, kad mes statome A+ klasės namus, atitinkančius šiuolaikinius reikalavimus, tad jei lyginsite šią informaciją su kitų tipų namų kainomis – jos skirsis.

Jei ieškote mažiausios kainos, turėtumėte žinoti, kad namas turi būti racionaliai suplanuotas ir paprastų formų, o jo bendras plotas prasidėtų nuo 140 m2. Matematiškai gaunasi, kad didesnių namų vieno kvadratinio metro kaina yra mažesnė nei mažesnių namų. Taip pat namo lauko apdaila turėtų būti iš kokybiškų, bet nebrangių medžiagų, pvz., fasadas iš medinių lentelių arba tinko, o stogas – iš čerpės imitacijos skardos.

Jei preliminari namo kaina Jums tinkama ir norite gauti detalius Jūsų projekto paskaičiavimus – kviečiame Jus į susitikimą. Susitikimo laiką galite susiderinti telefonu arba paštu rašydami aurimas@karkasa.eu arba karolis@karkasa.eu. Susitikimo metu Jūs gausite daug naudingos informacijos, o mes turėsime progą pateikti tikslesnį pasiūlymą, atsižvelgę į Jūsų pageidavimus.

Detalius kainų paskaičiavimus fiziniams asmenims teikiame tik po susitikimo ir Jūsų poreikio išsiaiškinimo.

Ačiū Jums už domėjimąsi mumis ir laukiame Jūsų atvykstant pas mus adresu Perkūnkiemio g. 4A Vilnius.
© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.