Gitana Namo projektas -155 kv.m.
Vienbutis gyvenamasis namas, skirtas gyventi 4-5 asmenų šeimai. 

Užsakovų pageidavimų suprojektuoti du dideli kambariai mergaitėms, mažesnis tėvų miegamasis. Taupant plotą, buvo pereita nuo dviejų vonios kambarių koncepcijos prie vienos vonios kambario su atskirai esančiu tualetu. Suplanuotas papildomas plotas darbui ar hobiui. Šis kambarys gali puikiai pavirsti ir į svečių kambarį. Šeimininkė pageidavo didelės svajonių virtuvės su atskirai stovinčia sala. Jei nuspręstumėte, kad jums labiau reikalinga didesnė svetainė, nei virtuvė, patalpas galima nesunkiai apkeisti vietomis.

Užsakovai taupydami pinigus, atsisakė garažo ir nusprendė statyti stoginė 2 automobiliams, šalia įrengiant nedidelį ūkinį pastatą, lauko inventoriui laikyti. Esant pageidavimui, garažas gali būti nesunkiai prijungtas prie pastato.

Kiek neįprastas sprendimas dėl patekimo į katilinę – buvo pasirinktas sprendimas šildytis kieto kuru, todėl durys numatytos iš lauko. Bet jos taip pat gali būti ir iš tambūro. Viskas priklauso nuo pasirinkto šilumos šaltinio. Šiai dienai rekomenduojame rinktis – šilumos siurblius.

Svarbu. Namo projektas gali būti nežymiai koreguojamas pagal jūsų poreikius.
Namo apdaila gali būti laisvai pasirenkama. Puikus derinys klinkeris ir tinkas. Gali būti tik tinkas, dviejų spalvų. Gali būti ir medinė apdaila.
Patiko projektas ir norite ji nupirkti, lauksime jūsų žinutės: info@karkasa.eu Patiko namas ir norite sužinoti, kiek jums jis kainuos, lauksime jūsų žinutės: info@karkasa.eu
Gyvenamas Plotas
103,79 m²
Bendras Plotas
155,78 m²
Užstatymo Plotas
243,44 m²
Garažas
Stoginė automobiliui
Terasa
44,40 m²
Ilgis
17,12 m
Plotis
12,70 m
Architektas
Karolis Tyla
© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.