GAMYBA
Skydinius namus gaminame ir statome nuo 2012 metų. Iki 2017 metų šią veiklą vykdėme kaip UAB „KARKASA“ , o nuo 2017 metų šią verslo šaką atskyrėme kaip savarankišką ir įkūrėme įmonę UAB „AIRUPĖ“. UAB „AIRUPĖ“ įkurta buvo tam, kad sustiprinti šią veiklą ir optimizuoti valdymą.

UAB „AIRUPĖ“ – įmonė kuri vien tik gamina ir jos tikslas yra GAMINTI! Kad galėtumėme sau tai leisti mes siekiame stiprinti: įmonės pelningumą, gamybos kokybę, techninį palaikymą, darbuotojų efektyvumą ir valdymą. Ir mums tai sekasi!

Mes augame ir su kiekviena užduotimi tobulėjame. Mumis jau septintus metus pasitiki UAB „DOMUS EXPORT“ įmonė, kuriai gaminame daugiaaukščius namus Švedijos rinkai bei daug individualių namų Olandijos rinkai. Gaminame skydinius namus ir Lietuvos rinkai – UAB „Karkasa“,  „UAB DIDIS NAMAS“ klientams. Mūsų pagamintų skydinių namų yra Prancūzijoje ir Norvegijoje, kurie ten atsidūrė per kitas Lietuvoje gerai žinomas skydinių namų statybos įmonęs. Šiuo metu aktyviai dirbame su „UAB DIDIS NAMAS“ produktais ir kuriame savo skydų gamybos sistemą, kurią vadiname „SEGMENTINIAI NAMAI“.

Taigi jei esate Juridinis ar Fizinis asmuo ir turite produktą, bet neturite gamyklos, kreipkitės ir mes Jums padėsime.

Didžiausią patirtį esame įgyję dirbdami su šiais produktais: medinių konstrukcijų skydai, kilnojami namukai bei mediniai moduliniai pastatai.

Daugiau informacijos suteiksime jums telefonu +370 676 25126 arba elektroniniu paštu: arvydas@karkasa.eu

                             Įmonės savininkas Arvydas Brazulevič

Susisiekite su mumis© 2015 Karkasa. All Rights Reserved.